Стильний дизайн нігтів фото

Шикарний дизайн нігтів з котячим оком і стразами. В першу чергу варто відзначити, що такий манікюр виконується гель-лаком. Для того, щоб зробити котяче око, потрібно придбати...

Червоний манікюр з золотими лунками (стильний дизайн нігтів, мигдальна форма нігтьової пластини, ідеальні відблиски)

Шикарний манікюр з котячим оком і інкрустацією. Інкрустація складається з страз і бульонок, і прикрашає безіменний і середній пальці лівої руки. Також, в роботі що представлена на...
Стильний червоно-чорний манікюр: акцент на безіменному пальці, оксамитовий малюнок з трояндочкою, ідеальне покриття червоним гель-лаком.

Представляємо вашій увазі ідею червоно-білого дизайну нігтів. Простота дизайнерського рішення і професійне виконання надають дизайну дуже стильний зовнішній вигляд. (Перлина,...

Класичний червоний манікюр зі стильною прикрасою із страз і бульонок (глянсовий топ, гель-лак червоного кольору, короткі нігті)

Стильний дизайн нігтів в відтінках сірого на нігтях овальної форми (ідеальні відблиски, глянсовий манікюр, стрази та бульонкі, офісний варіант)

Стильний нюд манікюр з золотими стразами і бульонкамі. Інкрустація виконана на нігтьових пластинах безіменних пальців.

Рожевий манікюр з градієнтом і стразами (плавний перехід кольору з ніжно-рожевого в блідо-жовтий, інкрустація на безіменному пальці, квадратні нігтьові пластини)

Ідеальний манікюр з темним покриттям і стразами на нігті безіменного пальця. (овальна форма нігтьової пластини, акцент на безіменному пальці, красиві бліки на нігтях)

оригінальні ідеї для манікюру і сучасний дизайн нігтів - понад 1000 фото

оригінальні ідеї дизайну нігтів - понад 1000 фото