Нарощені нігті дизайн фото

Стильний чорний френч з трояндами і камінням на довгих нігтях (чорна лінія посмішки, дизайн нігтів з нестандартним подовженням нігтьового ложе, нарощування нігтів з арочної...

Пропонуємо Вам розглянути ще один варіант дизайну штучних нігтів. Оригінальний френч з темним вільним краєм, декорований золотими і оксамитовими трояндами. 

Ідея нюд манікюру з весняними квітами - нарцисами (ніжні дизайн нігтів з художнім розписом, інкрустація стразами, штучні нігті)

Дизайн арочних нігтів з рожевими бархатными трояндочками. (Моделювання штучних нігтів, квітковий манікюр, матовий топ, камуфляжний гель)

Білий французький манікюр з золотим декором на довгих штучних нігтях (вензелі, арочний френч, нарощування нігтів)

Ідея нігтів френч в чорному кольорі з акриловим ліпленням у вигляді квітів. Дизайн виконаний на нарощених арочних нігтях. Крім об'ємного дизайну, роботу прикрашають розпис і...

Сучасній жінці немає необхідності щось вигадувати, відрощувати свої нігтики, оскільки тепер є можливість наростити акуратний і красивий манікюр за допомогою гелю або акрилу. Що...

Чорний арт-френч на довгих нігтях з золотими декоративними елементами, площинним ліпленням і стразами (шикарний дизайн нігтів, штучні арочні нігті, техніка золотого лиття,...

Наступна робота неодмінно повинна зацікавити любительок довгих нігтів. Шикарний чорний арт-френч з золотом на нарощених нігтях. 

Вінтажний дизайн нігтів мигдалевидної форми з квітами (художній розпис, рельєфні банти з білого гелю, золоті елементи декору)

Дизайн нарощених нігтів тілесного кольору з акриловим ліпленням. Нігтьові пластини мають матову поверхню, а доповнюють роботу стрази.

оригінальні ідеї для манікюру і сучасний дизайн нігтів - понад 1000 фото

оригінальні ідеї дизайну нігтів - понад 1000 фото