Модний французький манікюр фото

Варіант французького манікюру з рівною лінією посмішки, білим вільним краєм і поперечної золотою смугою.

Варіант білого французького манікюру: акцент на безіменному пальці (стрази, бульонки і гель-лак тілесного кольору), білий вільний край, квадратна форма нігтьових пластин, короткий...
Ніжний рожевий французький манікюр з глітером на безіменному пальці (короткі нігті, френч з акцентом на одному нігті, акуратний манікюр)

Білий френч з сріблястими лунками. Зразок нігтів, представлений на фото, поєднує в своєму дизайні як матовий, так і глянсовий фініш.

Білий френч з 3d дизайном з прозорого гелю на нігті безіменного пальця.

Чорний французький манікюр з різнобарвним бархатним декором.

Гарний місячний білосніжний френч (класика нігтьового сервісу, манікюр з білою лінією посмішки, універсальний дизайн нігтів)

Червоний френч з полуничкою. Реалістичний малюнок виконан на нігтях безіменних пальців, фоном для якого послужив білий гель-лак. Роботу представлену на фото можна віднести до...

Білий френч з шикарною інкрустацією з різнобарвних каменів і бульонок (французький манікюр, прикраса з страз у вигляді серця, білий гель-лак, оригінальна ідея дизайну нігтів)

Ідея французького манікюру: блискітки, барельєф, манікюр з лунками, класичний білий френч, золото.

Оригінальний бежево-чорний манікюр гель-лаками (нігті з лунками, французький манікюр, стрази, дизайн нігтів в стилі нюд)

оригінальні ідеї для манікюру і сучасний дизайн нігтів - понад 1000 фото

оригінальні ідеї дизайну нігтів - понад 1000 фото