Манікюр з сердечками фото

Овальний ніжно-рожевий манікюр з матовим фінішним покриттям і оригінальним декоративним елементом у вигляді рельєфного білого серця.

Ніжний манікюр з білим малюнком (вензелі, серця, гель-лак на коротких нігтях, квадратна форма нігтьової пластини, тілесний дизайн нігтів)

Рожевий манікюр з малюнком і інкрустацією у вигляді кулона (єдиноріг на нігтях, стрази та бульонкі в формі серця, незвичайний малюнок)

Чорний матовий манікюр з сріблястим дизайном нігтя безіменного пальця. Декор виконаний у формі серця і має об'єм (стрази і бульонкі, матовий фініш, акцент на одному нігті)

Білий френч з шикарною інкрустацією з різнобарвних каменів і бульонок (французький манікюр, прикраса з страз у вигляді серця, білий гель-лак, оригінальна ідея дизайну нігтів)

Оригінальна ідея дизайну нігтів з серцями. Незвичайна інкрустація і вдале поєднання кольорів гель-лаку народжуює справжній шедевр на нігтях. Ідея нейл-арту, представлена на...

Червоний манікюр з ведмедиками і серцями (милий дизайн нігтів, варіант нейл-арту до Дня Святого Валентина)

Гарний манікюр в рожевому кольорі з акцентом на нігті безіменного пальця. Акцент реалізований за допомогою дизайну, який складається з барельєфних завитків і серця. 

Темний манікюр з сердечками і лунками на коротких нігтях (поєднання фіолетового і чорного гель-лаків, глянсовий дизайн нігтів)

Рожево-чорний манікюр з серцями. (Матовий і глянсовий топ, декор з блискіток, дизайн нігтів до дня святого валентина, поєднання рожевого і чорного гель-лаків, варіант нейл-арту...

Червоний дизайн нігтів з оригінальним дизайном у вигляді серця (інкрустація бульонкамі і стразами, покриття гель-лаком, короткі нігті з округлою конфігурацією вільного краю)

оригінальні ідеї для манікюру і сучасний дизайн нігтів - понад 1000 фото

оригінальні ідеї дизайну нігтів - понад 1000 фото