Манікюр з литтям - фото ідей декорування нігтів

Манікюр з абстрактним дизайном (гарне лиття на нігтях, покриття гель-лаком, сучасний нейл-арт)

Бірюзовий дизайн нігтів з декором, що поєднує техніку лиття золотом і градиентного покриття. Концепцію манікюру, представлену на фото, доповнюють прикраси зі страз....

Ідея манікюру на короткі нігті: техніка лиття, що представлена візерунками, гель-лаки різних кольорів, короткі нігті (цікава ідея дизайну нігтів) 

Ефект котячого ока на коротких нігтях. Акцент на безіменному пальці створений за допомогою технік лиття та рідких каменів. 

Темно-синій манікюр з акцентом на безіменному пальці (техніка лиття, білий гель-лак на нігті, квадратна форма, темно-синє покриття з глянцем, малюнок зі стразами)

Чорний манікюр з короною і тигром (художній розпис, техніка лиття, інкрустація стразами і бульонкамі, покриття гель-лаком)

Фото дизайну нігтів з золотим литтям (відтінки бежевого, френч, квадратна форма нігтьової пластини, відтінки коричневого, ідея для осіннього дизайну манікюру)

Ідея манікюру у бірюзовому кольорі. Декорування нігтьових пластин білими візерунками, прикраса виконана в техніці лиття на нігтях вказівного пальця і мізинця. Декор реалізован...

Ідея бірюзового манікюру з золотим литтям на овальних нігтях.

Чорно-білий манікюр з литтям, стразами і бульонкамі (короткий манікюр, акцент на безіменному пальці, дизайн нігтів з совою)

Варіант новорічного дизайну нігтів (рідкі камені, техніка лиття на нігтях, малюнок ведмедик Тедді, стрази на безіменному пальці)

оригінальні ідеї для манікюру і сучасний дизайн нігтів - понад 1000 фото

оригінальні ідеї дизайну нігтів - понад 1000 фото