Гелевий манікюр - фото ідей дизайну нігтів (гель)

Ідея манікюру на короткі нігті: техніка лиття, що представлена візерунками, гель-лаки різних кольорів, короткі нігті (цікава ідея дизайну нігтів) 

Манікюр з художнім розписом (покриття темно-червоним гель-лаком, квітковий малюнок, гарний манікюр з акцентом на безіменному пальці)
Манікюр покритий гель-лаком з ефектом котячого ока. На нігтях безіменних пальців виконаний 3d декор з прозорого гелю. (Темний манікюр, об'ємний дизайн, акцент на безіменному...

Ніжний манікюр з білим малюнком (вензелі, серця, гель-лак на коротких нігтях, квадратна форма нігтьової пластини, тілесний дизайн нігтів)

Бежево-чорний манікюр з короною і мереживним розписом (3d декор реалізований в техніці лиття золотом і стразами, ажурний малюнок, двоколірний дизайн коротких нігтів)

Манікюр з метеликом на коротких нігтях (гель-лак, малюнок, акцент на безіменному пальці, інкрустація)

Ідея зимового манікюру з блискітками і оригінальним 3d декором у вигляді сніжинки (покриття білим гель-лаком, манікюр з лунками, квадратна форма нігтьової пластини, техніка...

Зимовий дизайн нігтів бордового кольору (манікюр светрик, дизайн нігтів з оленями, новорічний нейл-арт)

Помаранчово-сірий дизайн нігтів з білим барельєфним малюнком, прикрасою з бульонок і мініатюрних страз.

Рожево-чорний манікюр з серцями. (Матовий і глянсовий топ, декор з блискіток, дизайн нігтів до дня святого валентина, поєднання рожевого і чорного гель-лаків, варіант нейл-арту...

Стильний червоно-чорний манікюр: акцент на безіменному пальці, оксамитовий малюнок з трояндочкою, ідеальне покриття червоним гель-лаком.

оригінальні ідеї для манікюру і сучасний дизайн нігтів - понад 1000 фото

оригінальні ідеї дизайну нігтів - понад 1000 фото