Дизайн нігтів - фото найпопулярніших ідей манікюру

Манікюр №1188

Бузковий французький манікюр з квітами (художній розпис, стрази та мікробісер, френч бузкового кольору)

Манікюр №1203

Ідея манікюру на короткі нігті: техніка лиття, що представлена візерунками, гель-лаки різних кольорів, короткі нігті (цікава ідея дизайну нігтів) 

Манікюр №1641

Білосніжний французький манікюр квадратної форми з ніжним акриловим ліпленням у вигляді пелюсток. Щоб традиційний френч виглядав ефектніше і більш цікаво його можна урізноманітнити оригінальнім дизайном.

Манікюр №1388

Манікюр з художнім розписом (покриття темно-червоним гель-лаком, квітковий малюнок, гарний манікюр з акцентом на безіменному пальці)

Манікюр №1551

Чорний манікюр з трояндами і стразами (покриття чорним гель-лаком, глянсовий топ, квіти на нігтях, модний малюнок, короткі нігті квадратної форми)

Манікюр №1516

На фото представлен матовий манікюр сливового кольору зі стразами і булонкамі. Робота виконана на нігтях мигдалевидної форми.

Манікюр №1385

Червоний манікюр з золотим барельєфним декором у вигляді вензелів на мигдальних нігтях (3d дизайн, покриття червоним гель-лаком, акуратний манікюр)

Манікюр №1143

Для художніх особистостей підійде дизайн з квітковими візерунками і всілякими незвичайними малюнками. На фото ідея рожевого манікюру з тюльпанами (весняний дизайн нігтів з квітами, красивий…

Манікюр №1397

Ніжний манікюр з квітами (художній розпис, повсякденний нюдовий манікюр з малюнком, покриття гель-лаком)

Манікюр №1557

Гарний весняний манікюр з тюльпанами. Квіти прикрашають нігті середніх і безіменних пальців. В роботі поєднуються покриття двох кольорів - червоного і білого. Дизайн виконаний на…

Манікюр №1379

Чорний матовий манікюр з сріблястим дизайном нігтя безіменного пальця. Декор виконаний у формі серця і має об'єм (стрази і бульонкі, матовий фініш, акцент на одному…

Манікюр №1312

Поєднання бірюзового і білого гель-лаків з малюнком (дизайн нігтів "ловець снів", короткі нігті)

оригінальні ідеї для манікюру і сучасний дизайн нігтів - понад 1000 фото

оригінальні ідеї дизайну нігтів - понад 1000 фото